Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga

Reklaami hinnakiri


Keskuse võrgustik = Fotoalbum + Nagi + Album.ee + Toru


Keskus, Fotoalbum, Nagi, Toru ja Album.ee on Nagi OÜ hallatavad Eesti suurimad suhtlus-, foto- ja videosaidid, mida nädalas külastab 100-130 tuhat unikaalset külastajat. Kõik reklaamid avaldatakse läbivalt üle nende 5 veebilehe.

Reklaami hinnad

Päisebänner (728x90 kuni 995x120 pix): 50 EUR päev / 300 EUR nädal

Küljebänner suur (250x250 pix): 150 EUR nädal
Küljebänner keskmine (250x150 pix): 100 EUR nädal
Küljebänner väike (250x50 pix): 50 EUR nädal

Alumine bänner (200x200 pix): 500 EUR kuu

Tekstilink: 100 EUR nädal

Hindadele lisandub 20% käibemaks.

Küsi eripakkumist: reklaam@nagi.ee - esmakordsetele reklaamijatele soodustused!

Alumistele ja küljebänneritele garanteerime minimaalselt 600 tuhat näitamist päevas, päisebännerile 350 tuhat nätamist päevas.

Eraldi küsi hinda lehe peal kuvatavatele floating brandmark bänneritele ja klikipõhistele kampaaniatele.

Firmade foto- ja videokonkursside, mängude ja loosimiste korraldamine


Nagi on suurim foto- ja videokonkursside korraldaja Eestis. Pakume selleks täielikku terviklahendust. Kasvatamaks brändituntust oma tänaste ja tulevaste klientide seas ning panemaks inimesi teie firmaga midagi koos tegema pakume võimalust teie firma, brändi, toote või teenusega seotud foto- või videokonkursi, mängu või loosimise korraldamiseks meie foto- ja videosaitides. Konkurss on hea võimalus sotsiaalse meedia abil uute ja vanade klientide kaasamiseks. Anname nõu, kuidas seda edukalt teha.

Erilahendused ja sponsorreklaam


Tavareklaami kõrval on võimalik kogu Keskuse, Fotoalbumi, Nagi, Toru ja Album.ee keskkondade sponsorreklaam ning mitmesugused erilahendused kõigis kolmes keskkonnas. Küsi täpsemalt või tee omapoolne ettepanek - oleme paindlikud!

Meie senised reklaamipartnerid


Tänaseks on oma tooteid ja teenuseid meie keskkondades reklaaminud või meie muid turunduslahendusi kasutanud näiteks Alphaline Consult, Auto24, Carlsberg, City24, CV-Keskus, CV-Online, Crime.ee, Delfi, Desknote, Digizone, Duracell, Eesti Väärtpaberikeskus, EkspressAuto, Elisa, EMT, Enter IT-Market, Fotoluks, Funbox, GoDiscover, Infopluss, IT Kolledž, Kinnisvaraveeb Kv.ee, Laservisioon, Masterfoods, Nikon, Nokia, Oksjon24.ee, Photopoint, Procter & Gamble, Reisipank.ee, Quelle, Sadulakeskus, Saku, Soov, Stallion, Statoil, Tallinna Ettevõtlusamet, Äripäev ja paljud teised.

Lisainfo reklaamivõimaluste ja hindade kohta:

E-post: reklaam@nagi.ee
Tel: +372-5015252

reklaam