Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga

KKK, abi, ideed, ettepanekud


Oma küsimused ja ettepanekud võite esitada Keskuse vestlusgrupi foorumis. Foorum on kõigi Keskuse teemaliste küsimuste, ettepanekute, ideede ja tähelepanekute jaoks. Saa vastus otse Keskuse loojatelt või aita ise teisi kasutajaid. Kirjuta julgesti!

Oleme tänulikud igasuguse tagasiside eest. Kes foorumis kirjutada ei taha, neile on avatud keskus@keskus.ee mailiaadress. Just tänu kasutajatele arenevad meie teenused Keskus, Nagi, Toru ja Fotoalbum ka edasi ning saavad üha paremaks.

Pane tähele!

- Kui parool on ununenud ja vana e-posti aadress ei toimi siis pane viide oma kontole, või mõnele kontol olevale pildile, et saaksime Sind tuvastada. Kui midagi avalikult üleval pole siis pane kirja vähemalt eelmise arvatav e-posti aadress. Peale ühendust võtmist kiika ka spämmfolderisse - parooli uuendamise teated satuvad aegajalt sinna.

- Kui soovid midagi eemaldada siis pane kirja ka viide eemaldatatave asjale - kontole, albumile, pildile ja kui neid on mitu siis igale eraldi.

- Kui oled soovinud millegi eemaldamist siis vaata kontroll enne meie lehel asjade olemasolu enne uuesti kirjutamist mitte Google-i otsingutulemusi - Google näitab pilte mõnikord mitu kuud peale eemaldamist ja kui see Sulle ei meeldi siis võta ühendust Google-iga.

Vastused korduma kippuvatele küsimustele:

reklaam