Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga

Kaido Einama

Kärp, majanduskriisi loom 12. mai 2009

Üldine

Sugu
Mees
Sünniaeg
24. august

Sulge Muuda BlogRSS

Wher2Go

Kõige rohkem kulub aega transpordile Pariisis, Budapestis ja Amsterdamis wher2go 19.02.2020 16:54

Budapestis, Pariisis ja Amsterdamis elavad või puhkavad inimesed kulutavad Euroopa Liidus kõige enam aega transpordile, selgus Eurofound´i eurokvaliteedi uuringust.

Uuring võttis arvesse erinevaid elukvaliteeti hindavaid tegureid ja muuhulgas uuriti ka transpordile kuluva aja kohta.

Eurofound´i uuringust tuli välja, et väga suured käärid olid pealinnades ja mujal riigis elavate inimeste transpordiaja vahel. 

Hotellid ja lennufirmad kannavad Covid-19 tõttu hiigelkahjusid wher2go 14.02.2020 16:18

Seoses koroonaviiruse Covid-19 levikuga on enamus lennufirmasid tühistanud lennud Hiinasse, kuid kohapeal sulgevad ka hotellid oma uksi ja hotelliketid peatavad tegevusi. Kõigest sellest on tekkimas turismitööstuses hiigelkahjud.

Uuring: Eesti on Euroopa AirBnB majutuse hinnatasemelt pigem odavamate seas wher2go 13.02.2020 00:01

Euroopa pealinnades on AirBnB aina populaarsemaks muutumas, nii et mõned linnad lausa asuvad seda piiramaSellhousefast.uk uuris välja, millised on hinnad erinevates Euroopa pealinnades ja kus on selline majutus odavam, kus kallim.

Kõige kallimad on AirBnB majutuskohad, nagu arvata võiski, 49 Euroopa pealinna südames mõne kilomeetri raadiuses. Absoluutselt kalleim AirBnB on Monaco südalinnas, kus tuleb keskmiselt ühe öö eest välja käia 349 eurot.

Välisturism püstitas 2019. aastal rekordi neljandat, siseturism seitsmendat aastat järjest wher2go 10.02.2020 14:19

Turistid tulevad tagasi ja Eesti inimesed rändavad aina rohkem, olles Euroopas juba arvestatavalt kõrgel kohal reiside hulga poolest. Eelmisel aastal pöörleski turismikarussell täistuuridel ja rekordeid tehti pea kõigis näitajates nii sisse kui välja reisijatega.

2021: Disney alustab galaktikatevaheliste puhkusereisidega Star Warsi stiilis Kaido Einama 09.02.2020 11:36

Disney hakkab juba sel aastal müüma broneeringuid oma uue puhkekeskuse Star Wars: Galactic Starcruiser "reisidele". Seda ei saa võtta tavalise hotellimajutusena. Ka teemapargina pole see päris tavaline, sest kohapeal ollakse kaks ööd ning parima elamuse saamiseks võiks sel ajal välismaailma mitte väga külastada.

Tegemist on kolmepäevase "kosmosereisiga" Star Warsi stiilis galaktikatevahelisel kosmoselaeval Galactic Starcruiser. Kõik on tehtud võimalikult ehedaks Star Warsi elamuseks, mille keskel saaksid ise olla.

Kindlustusekspert selgitab: kuidas viirusepuhang reisikindlustust mõjutab? wher2go 04.02.2020 22:48

Hiinast alguse saanud koroonaviirus mõjutab reisiplaane, tuues kaasa lendude tühistamisi ning segadust reisikindlustuse tingimuste mõistmise osas. IIZI reisikindlustuse spetsialist Moonika Kaste selgitab, kuidas viiruspuhang reisikindlustust mõjutab ja annab soovitusi, kuidas praeguses olukorras sobiv kindlustuskaitse valida.

Praha plaanib oluliselt piirata AirBnB renti wher2go 04.02.2020 17:44

AirBnB on turistide jaoks vabadus valida hotellide kõrval ka privaatset kodu- või korterimajutust, kohalike jaoks aga on see tihti ka põhjus lärmakate naabrite kannatamiseks, sest kunagi ei tea, kes järgmisena majutuma tuleb. Sellepärast, et kodurahu säilitada ja üüriturgu kontrolli all hoida, tahab Praha piirata AirBnB kasutust, lubades välja rentida vaid seda kinnisvara, kus ise elatakse.

Pikk nimekiri: need lennufirmad on praeguseks lennud Hiinasse tühistanud Kaido Einama 01.02.2020 13:03

Hiinas lahvatanud uue koroonaviiruse tõttu on tänase, 1. veebruari seisuga lühemaks või pikemaks ajaks oma lennud Hiinasse tühistanud väga paljud lennufirmad, kuid lennata siiski veel saab. Hong Kongi ja Macausse pole tavaliselt lende tühistatud. Väga paljudes Hiina firmades on pikendatud puhkust 12. veebruarini. uude 2019. aastal levima hakanud koroonaviirusesse on nakatunud üle maailma ligi 10 000 inimest.

Meile lähimad Hiina-lennud Helsingist on Finnairi poolt tühistatud esialgse tähtajaga 6. veebruarist kuni 29. veebruarini. Samuti peatas LOT Hiina lennud 9. veebruarini.

Atari hotellid tulevad - retrobränd mängusõpradele pakub majutust wher2go 29.01.2020 15:56

Kes mäletab meilgi 80ndate lõpus ja 90ndate alguses kodudes olnud välismaiseid Atari mängukonsoole, siis nüüd saab samasuguse brändi all ka ööbida. 80ndate arvutimängurid on suureks kasvanud ja otsustajateks hakanud, neile kindlasti see meeldib.

Esimest hotelli hakatakse sel aastal ehitama USA-sse Phoenixisse, numbritoad saavad olema sisustatud maailma esimesele konsoolimänguteemalisele hotelliketile kohaselt VR ja AR lahendustega. Mõnedesse hotellidesse tuleb ka konverentsikeskuse osa e-spordi ürituste korraldamiseks.

Nendes riikides on kõige koduloomasõbralikumad hotellid wher2go 23.01.2020 22:32

Taxiairport.com tegi Booking.com-i keskkonnas testi, millistes Euroopa riikides on kõige koduloomasõbralikum majutus. Eraldi peeti arvestust viietärnihotellide loomasõbralikkuse üle.

TOP 5 loomasõbralikuma majutusega riiki on järgmised:

  1. Itaalia
  2. Venemaa
  3. Poola
  4. Horvaatia
  5. Hispaania

Viietärnihotellide seas oli TOP 5 selline:

reklaam