Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga

Kaido Einama

Kärp, majanduskriisi loom 12. mai 2009

Üldine

Sugu
Mees
Sünniaeg
24. august

Sulge Muuda BlogRSS

Wher2Go

Karile sõitnud Viking Grace naaseb pühapäeval laevaliiklusse wher2go 25.11.2020 16:17

Viking Grace naaseb laevaliiklusse pühapäeval, 29. novembri õhtul kell 20.55 Turust. Laeva kahjustused olid pärast möödunud laupäevast juhtumit Maarianhamina sadama juures karile sõites minimaalsed, viga sai üks sõukruvidest, laeva põhi on kahjustusteta.

Terviseameti uus piiriületaja deklaratsioon lihtsustab koroonapandeemia ajal piiriületust wher2go 19.11.2020 14:58

Tarkvaraarendusettevõte Devtailor töötas koos Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskuse, Terviseameti ning Politsei- ja Piirivalveametiga välja Terviseameti iseteeninduse, kus saab riiki sisenedes esitada digitaalse piiriületaja deklaratsiooni. Digiankeet vähendab piiril pikki ankeetide täitmise järjekordi ning tagab kiirema andmevahetuse erinevate asutuste vahel.

Sel nädalal avatakse väga kaua oodatud uus Berliini lennujaam wher2go 26.10.2020 22:25

24. oktoobril, ööl vastu 25. oktoobrit vahetati Berliini Schönefeldi lennujaama rahvusvaheline IATA kood SXF uue vastu - BER tähistab nüüd Schönefeldi külje alla ja sellega osaliselt kokku ehitatud uut Berliini põhilennujaama Brandenburgi. Aastakümneid veninud ehitus on lõpuks valmis saanud. Laupäeval avatakse lennujaam avalikuks kasutuseks.

Võta ette reis läbi võluvate Baltimaade! wher2go 26.10.2020 18:40

(Sisuturundus)

Koroonaviirus on teinud reisimise 2020. aastal kohati peaaegu võimatuks, kuid siseturism on olnud väga populaarne. Kaugemate Euroopa sihtkohtade ja sihtkohtade asemel saab reisisihtkohtadena kasutada läheduses asuvaid Balti riike: Eestit, Läti ja Leedut.

Maailma TOP 100 kõige kestlikuma turismisihtkoha hulka valiti 7 paika Eestist Kaido Einama 22.10.2020 14:56

Juba kuuendat aastat valib Green Destinations maailma kõige kestlikumaid (Sustainable - ingl. k) sihtkohti ja sel aastal jõudsid väärikasse turismiedetabelisse seitse sihtkohta Eestist: Hiiumaa, Järvamaa, Lahemaa, Pärnu, Rakvere, Saaremaa ja Tartu.

Euroopa Liit tegi lehekülje, kust saab vaadata värskeid reisitingimusi wher2go 21.10.2020 11:35

Euroopa Liidu uuel veebilehel reopen.europa.eu saab näha värskeid andmeid selle kohta, millised kitsendused ja reeglid on kehtestatud mõnda Euroopa riiki sisenemisel või sealt väljumisel. Kuna reeglid muutuvad pidevalt, saab ka alla laadida nädala arhiivi.

Riikide kohta on info jagatud erinevate ikoonide alla: roheline on vaba, kollane mõnede piirangutega ja punane keelatud.

Condé Nast Traveller valis välja maailma parimad linnad wher2go 13.10.2020 00:43

Jätkame edetabelitega. Reisi- ja elustiiliajakiri Condé Nast traveller valis välja iga-aastased parimad linnad, kuhu reisida. Muidugi siis, kui juba saab reisida. Maailma parimate sekka sattus mitu sihtkohta päris lähedal.

Edetabelissse pandi nii suuremad kui väiksemad linnad. Need n kohad, kuhu tasub minna, kui reisimine jälle soovitatav ja võimalik.

33. korda juba valisid maailma parimad linnad sihkohana välja Condé Nasti lugejad.

Kalamaja valiti maailma TOP 40 kõige lahedama naabruskonna seas 12. kohale wher2go 12.10.2020 12:01

Timeaout.com küsitles tuhandeid inimesi maailmas ja palus neid valida kõige elamisväärseimad piirkonnad kohaliku atmosfääri, toidu, kultuuri ja kogukonna järgi. Kokku pandi edetabel, mille TOP 40 kirlejdab kõige meeldivamaid piirkondi, kus soovitakse elada. nende sekka jõudis ka Kalamaja Tallinnas, maandudes 12. kohale

Esimesele kohale tuli ruudukujuliste kvartalitega L'Esquerra de l'Eixample Barcelonas.

Tripadvisor valis taas maailma populaarseimad sihtkohad reisijate arvamuse põhjal, kui veel reisida sai wher2go 08.10.2020 15:04

Igal aastal valivad Tripadvisori reisiarvustuste kirjutajad oma hinnangutega maailma populaarseimad sihtkohad. Ehkki paljudesse neisse kohtadesse ei saa praegu vabalt reisida nii nagu varem, on ehk millalgi see jälle võimalik ja saab vaadata, mida teised kaasreisijad on eelistanud.

Esimesel kohal oli, nagu varemgi on juhtunud, London. Sinna läheb ka praegu otselend.

Teisel kohal ka väheüllatavana Pariis. Sinnagi saab otselennuga.

Kolmas on klassikaline soojamaareisi saar Kreeta. 

Seitse Eesti paika valiti maailma kõige jätkusuutlikumate reisisihtkohtade TOP 100 nimekirja wher2go 07.10.2020 11:44

Täna avalikustas rahvusvaheline säästvat turismi arendav organisatsioon Green Destinations (Rohelised Sihtkohad) paigad üle maailma, mis valiti kestlike sihtkohtade TOP 100 nimekirja. Eestist pääsesid sinna kõik taotluse esitanud sihtkohad: Hiiumaa, Saaremaa, Lahemaa, Järvamaa, Tartu, Pärnu ja Rakvere.

reklaam