Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga

Sprot

Üldine

Sugu
Mees

Sulge Muuda BlogRSS

Kilukarbi fototuba


see pilt on tehtud Saue lähedal teel pärast seda, kui ma olin üritanud pildistada ühte vaadet. Vaade ei õnnestunud aga seda tuleb teinekord lihtsalt korrata ja auto asemel statiivina kasutada statiivi jne.. Aga see pilt on võetud mul auto armatuurlaualt :P Ning originaal pildist on see pilt välja cropitud.

Selline vaade avanes täna hommikul mulle aknast välja vaadates. LUMI!!!

Selle sildi avastasin juba mõniaeg tagasi oma tööle mineku tee äärest. See lausa kutsus ennast pildistama ja nii ma tegin selle lõpuks ära. Kuigi ma tunnen et ma ei ole selle motiivi kõikki võimalusi ära kasutanud. Objektiviks mu tavaline kit obje.

Väike katsetus taustavalgusega. Mulle meeldis :)

Seekord ei ürita ma isegi mõelda, et ma hiilgaks fototehnilise postitusega vaid hoopis päevakajalisega.

See on minu elu esimene õunakook. Päris ise tegin! Kokku teen neid neli milledest Kolmas on hetkel ahjus. Nende kõlbvuse testimiseks viin need homme oma sünnipäeva puhul tööle :P

Need siis on Liisa, mina ja Tinu. Kasutasime veel viimaseid ilusaid sügisesi päevi ning käisime pildijahil. See tähendab, et Tinu ja mina pildistasime ja Liisa nautles lihtsalt päikest ja loodust. Ilus oli ning pilte sai päris palju. Nüüd peab keegi need ka ära toimetama - huvitav küll kes :P

See klõps ei ole kindlasti päeva parim pilt aga oma tuju annab ta edasi :) Mõnus oli ning kindlasti tuleb üritust korrata.

Selline kiisu on mu töökoha maja juures kogu aeg. Mulle meeldisid ta värvid ja siis üks õhtu ma ajasingi teda kaameraga taga. Ütleme nii, et liikuvat kassi on päris raske aegllase autofookusega pildistada. See oli moment kui ma tundsin oam FA 50mm sdm süsteemist puudus.

Selline ämmelgas oli Klooga noortelaagri ühe majakese ette võrgu kudunud. Ta oli õnneks suhteliselt paigal seisev objekt mida pildistada aga - jah makro toru oleks vist ikkagi vaja. Ülesvõetud käepealt ning kit objektiiviga, manuaalne fokuseerimine.

Pildistatud Võrtsjärve lähedal. Tänud Tinule obje eest :)

See pilt ütleb juba ise kõik :D

reklaam