Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru NB! Sulgeme oma teenused 1. augustil 2020

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga

Grupi kategooriad

Sulge Grupi kirjeldus

Saunaklubi võiks koondada enda alla kõiki kes käivad vähemasti 50 korda aastas saunas.

Mõnikord on keha puhas aga aju nädalast väsinud ja saun ei aidanud astu siia ja vala oma mustus välja. Me nüpeldame ja harime vaimu virgeks.

Tore oleks kui räägitaks milline saun on kõige parem. Sattusin kunagi ehitusmeestega sauna need selgitasid kui kõrgel ja kuhu täpselt peab keris, lava, uks, lagi jne. peaks olema paigutatud (eks ikka selleks, et õige saun oleks). Mõnele meeldib üldse suitsusaun või aurusaun, mõni on käinud türgi saunas või kreeka saunas. Anna aga tuld ja räägi kui midagi tead põnevat jääme ootama!

Hüva leili.

Teie Mees

Sulge Grupi fotod (1)

Siia saad fotot lisada oma Nagi ja Fotoalbumi piltide hulgast, kui grupi omanik on sealt lisamise lubanud. Nagis on selleks foto juures nupp "Albumid/Grupid". Fotoalbumis on foto juures link "Muuda pildi seadeid." Foto siia lisamiseks pead enne grupiga liituma.

Sulge Albumid grupis (0)

Albumeid ei ole veel

Siia saad albumit lisada oma Nagi ja Fotoalbumi albumite hulgast, kui grupi omanik on sealt lisamise lubanud. Nagis on selleks albumi juures nupp "Grupid". Fotoalbumis on "Sinu albumid" lehel iga albumi juures link "Muuda albumi andmeid." Albumi siia lisamiseks pead enne grupiga liituma.

Sulge Grupi jutud

Pealkiri Autor Vastuseid Vaatamisi Viimane kiri  
Saunajutud Linna Mees 1391  05.10.2006 14:10   

Kõik jutud

reklaam