Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga

Grupi kategooriad

Sulge Grupi märksõnad

Sulge Grupi kirjeldus

See on Nõmme piltide kogu, nimeks - Nõmme linn Tallinnas ehk nõmmekas olla on uhke ja hää.

Nõmme ei pea olema Mustamägi ega Õismägi ega isegi mitte Pirita või Lilleküla. Igal kohal on oma ajalugu ja omad teerajad. Maailmas peab olema palju erinevaid paiku ja üks tähtis koht on Nõmme. Isegi siis kui elu meid mingil ajal siit mujale viib, on Nõmmel kasvanud inimesel küljes omad väärtushinnangud.

Asja mõte on selles, et Tallinn teeb praegu Nõmme linnaosale uut üldplaneeringut ja ehitusmäärust, koos sellega võib aga senine elukorraldus tugevalt muutuda. Võivad olla ohus senine harjumuspärane kodutänav ja laste koolitee. Uute kortermajade ehitamise järel muutuvad paratamatult senised usalduslikud naabrisuhted.

Kui me teeme häid pilte Nõmme loodusest, majadest ja inimeste igapäevastest tegemistest oma aias või tänava koristamisest, lasteaia- ja kooliteest, koeraga jalutamisest, korstnapühkijast, postiljonist, naabritest üle aia juttu ajamas, headest vanadest ja uutest majadest, kõigest sellest, mis kokku ongi Nõmme, siis võib sellest ehk olla abi ka suurte otsuste tegemisel või mõjutamisel. Siia võiks panna ka vanu skännitud pilte oma isiklikust pildikogust kodumaja ehitamisest või ehitajatest ning muud, mis tundub olevat asjakohane. Igale pildile ka kommentaar, kus täpselt see tehtud ja mis pildil on.

Sulge Albumid grupis (3)

Siia saad albumit lisada oma Nagi ja Fotoalbumi albumite hulgast, kui grupi omanik on sealt lisamise lubanud. Nagis on selleks albumi juures nupp "Grupid". Fotoalbumis on "Sinu albumid" lehel iga albumi juures link "Muuda albumi andmeid." Albumi siia lisamiseks pead enne grupiga liituma.

Sulge Toru videod grupis (0)

Videosid ei ole veel

Siia saad oma Toru videote hulgast video lisada, kui grupi omanik on sealt lisamise lubanud. Torus leiad iga oma klipi lehelt nupu "Albumid/Grupid." Video siia lisamiseks pead enne grupiga liituma.

Sulge Grupi jutud

Pealkiri Autor Vastuseid Vaatamisi Viimane kiri  
Ka keegi läheb ka reedel Libar Ebane 2164  14.05.2009 04:28   
esipilt Libar Ebane 2327  24.02.2009 20:33   
esialgu Libar Ebane 2355  28.09.2008 12:46   

Kõik jutud

reklaam