Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga

Sulge Grupi kirjeldus

Nagis ringi vaadates leidsin üllatavalt vähe pilte, mis on filmile tehtud. Nii tekkis mõte koondada kokku filmile tehtud pildid ja seeläbi julgustada ka digifänne filmi proovima. Filmikered on väga odavad tänapäeval. Jah, filmi ja piltide ilmutamine läheb küll kallimaks, kuid seda rohkem väärtustad igat klõppsu ja süvened fotografeerimisele. Pildi lõpptulemusest saadav emotsioon on kindlasti kordades suurem, kui tuhanded digiklõpsud, milles puudub hing.

Siia gruppi on seega oodatud pildid mis on pildistatud filmile. Ei ole oluline, kas kasutad negatiivi, slaidi või must-valget filmi. Samuti ei ole oluline mida on pildistatud, vaid pigem pildis sisalduv emotsioon ja meeleolu.Tore oleks, kui lisad juurde kaamera ja filmi nime.

Sulge Albumid grupis (5)

Siia saad albumit lisada oma Nagi ja Fotoalbumi albumite hulgast, kui grupi omanik on sealt lisamise lubanud. Nagis on selleks albumi juures nupp "Grupid". Fotoalbumis on "Sinu albumid" lehel iga albumi juures link "Muuda albumi andmeid." Albumi siia lisamiseks pead enne grupiga liituma.

Sulge Grupi jutud

Pealkiri Autor Vastuseid Vaatamisi Viimane kiri  
Väike vestlus vanakassettmakk 1632  03.09.2011 19:41   

Kõik jutud

reklaam